Święty Walenty coraz bliżej! Czy masz już prezent dla swojej wybranki? Jeśli nie, lepiej zacznij się rozglądać, bo wkrótce może być już za późno. Każda kobieta oczekuje, że w tym dniu partner stanie na wysokości zadania i pokaże jak bardzo ją kocha. To bardzo ważne, by walentynkowy wieczór był wyjątkowy, a żeby tak się stało, oprócz kolacji czy kwiatów konieczny będzie jakiś podarunek.

Oczywiście, część mężczyzn wie co dokładnie kupić, ale wielu ma poważną zagwozdkę. Nic dziwnego, okazji do świętowania jest wiele, nic dziwnego, że pomysłu mogą się w końcu wyczerpać. Czy to urodziny, rocznica, czy święta… Ciągle obdarowujemy się prezentami. Więc co wybrać, aby nie rozczarować partnerki?

Świetnym rozwiązaniem jest bielizna damska. Dzień zakochanych to wspaniała okazja na podarowanie seksownego kompletu, który ucieszy Walentynkę, a jednocześnie też Pana, który być może będzie mógł pocieszyć oko jeszcze tego samego wieczoru. Aby tak się stało, warto poznać kilka aspektów, które są podstawą do wybrania idealnej bielizny:

  1. Rozmiar biustonosza – to bardzo drażliwa kwestia, a źle dobrany może sprawić, że zamiast udanych walentynek, będziemy mieli prawdziwą katastrofę. Najlepiej jest zorientować się jaki rozmiar nosi Walentynka . Nigdy nie kupujmy bielizny „na oko”!
  2. Fason – wyszukane koronki, przezroczyste materiały, czy klasyczny, ale seksowny jedwab? Wybór nie zależy od naszej wyobraźni, ale od upodobań partnerki. Jeśli bielizna ma ucieszyć kobietę, to jej ma się podobać! Partner najlepiej wie, czy powinna być to bardzo odważna kreacja, czy raczej skromniejszy komplet.
  3. Kolor – wiadomo, że mężczyźni nie przykładają takiej wagi do odcienia, jednak dla kobiety to bardzo ważne. Najlepiej będzie po prostu pomyśleć, w jakich kolorach Walentynka najczęściej się pokazuje. To bardzo ważne – skoro nigdy nie widzieliśmy partnerki w czerwieni, to jest spora szansa, że po prostu nie lubi tego koloru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *